Na żywo! Każdy WTOREK 19:00 Live prosto z naszego sklepu „Konopna Farmacja” !

Drodzy klienci !

W każdy wtorek o godzinie 19:00 zapraszamy Was na naszą grupę na Facebook’u:

https://www.facebook.com/groups/383622749014689/

Nadajemy na żywo prosto ze sklepu!

Prezentujemy produkty dostępne w sklepie stacjonarnym i online. Rozmawiamy o konopiach, zapowiadamy nowości, pokazujemy wyprzedaże. Możecie na bieżąco zadawać pytania na czacie pod live-m. Możecie również podczas trwania transmisji zrobić zakupy! Każda transmisja jest zapisywana i można ją obejrzeć po jej zakończeniu w dowolnym momencie. Na koniec transmisji często losujemy nagrody więc warto zostać z nami do końca!

Regulamin zakupów na live:

1. Zakupów podczas transmisji na FB dokonujemy poprzez napisanie komentarza w trakcie jej trwania lub w wiadomości prywatnej po live.
2. W celu finalizacji zakupu prosimy odezwać się również do nas na eKonopnaFarmacja w wiadomości prywatnej po transmisji.
3. Po zakończeniu transmisji (najpóźniej 24h) potwierdzamy w wiadomości prywatnej Wasze zakupy (ale koniecznie musicie odezwać się do nas jako pierwsi – wynika to z ograniczeń technicznych platformy Facebook)
4. Na wpłatę (przelew lub odbiór osobisty) czekamy 3 dni robocze od momentu wysłania potwierdzenia zakupów, po tym terminie rezerwacja zakupów przepada, chyba że ustalono to indywidualnie.
5. Jest możliwość otrzymania FV – ale musimy wiedzieć o tym od razu, zanim wystawimy paragon. NIP musi być na nim umieszczony.
6. Wysyłka do paczkomatu InPost lub kurier PocztaPolska48, koszt 13 zł, gdy zamówienie przekroczy 350 zł wysyłamy na nasz koszt. Nie wysyłamy za pobraniem.
7. Można zbierać paczkę – jeśli dokonasz płatności paczka może pozostać otwarta przez okres 14 dni – a ty dokładasz do niej kolejne zakupy.
8. Prosimy o rozważne zakupy. Jak przy każdych zakupach online obowiązuje
14 -dniowe prawo zwrotu. W przypadku zwrotu koszt wysyłki pokrywa kupujący.
9. W celu wysyłki paczki przekazane nam dane (imię i nazwisko, adres, e-mail i numer telefonu) będą przetwarzane zgodnie z Polityką prywatności naszej firmy.
10. Wszystkie prezentowane produkty są dostępne również na naszej stronie www.ekonopnafarmacja.pl
11. Wszystko co mówię podczas transmisji jest poradą niemedyczną.

#ekonopnafarmacja #maryamagdalena #konopie #cbd #sklepkonopny sklepzkonopiami #kosmetykinaturalne #kosmetykikonopne

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.