Kuracja przy chorobach stawów, bólach mięśni i ścięgien

Kuracja wspomagająca w chorobach stawów

Dieta w przypadku chorób stawów to jeden z najważniejszych elementów leczenia – pomaga zapobiegać dolegliwościom, łagodzi ból i stany zapalne stawów.
W przypadku reumatyzmu i RZS warto spożywać dietę wzbogaconą o tłuszcze nienasycone, ponieważ pomaga to zmniejszyć sztywność stawów i hamuje procesy autoimmunologiczne w organizmie. Warto spożywać produkty, które są źródłem witaminy E, kwasu omega 3 oraz pełnowartościowego białka. W naszej ofercie posiadamy łuskane siemię konopne i olej konopny, które są doskonałym uzupełnieniem diety w kwasy omega-3 i witaminę E.
Carun nasiona konopi łuskane, zawierają wysoką zawartość pełnowartościowego białka i korzystnych steroli roślinnych, które są niezwykle ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Zawierają kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 w optymalnym stosunku 1:3. Wpływają na prawidłowe funkcjonowanie układu ruchu i pomagają w utrzymaniu zdrowej zbilansowanej diety. Zalecana dzienna porcja to łyżka 15-20 g.

Carun tłoczony na zimno konopny olej, jest produkowany z nasion wyselekcjonowanych, jadalnych odmian konopi siewnej. Charakteryzuje go wysoka zawartość i unikalne połączenie kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 . Ponadto, zawiera on dużą ilość naturalnej witaminy E. Witamina E jest naturalnym antyoksydantem, jej regularne stosowanie przynosi ulgę, zmniejszając ból, obrzęk i poranną sztywność stawów.. Profilaktycznie zaleca się stosowanie jednej łyżki oleju 10 g jeden raz dziennie.

Zewnętrznie w przypadku dokuczliwych bólów i zesztywnienia, polecamy stosować uniwersalną maść konopną Carun.

Carun konopna maść uniwersalna, zawiera mieszankę oleju z konopi i ekstraktu z liści konopi, a także olejki eteryczne mięty, cytryny i lawendy. Składnik aktywny kannabidiol (CBD), zawarty w ekstrakcie z Cannabis Sativa, skutecznie łagodzi ból stawów i hamuje procesy zapalne. Maść można stosować miejscowo kilka razy dziennie.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.