5 korzyści ze stosowania oleju konopnego dla naszej skóry.

https://ekonopnafarmacja.pl/produkt/konopna-masc-uniwersalna-100-ml/

Wbrew powszechnemu przekonaniu, ze względu na związek z rośliną konopi, olej z nasion konopi nie zawiera THC zmieniającego umysł lub nastrój, ale jest to jeden z największych darów natury dla zdrowia naszej skóry. Olej z nasion konopi jest pozyskiwany z konopi siewnych Cannabis sativa L.

https://ekonopnafarmacja.pl/produkt/krem-konopny-do-twarzy-full-spectrum-cosmiq-cbd-cbc-cbg-50ml/https://ekonopnafarmacja.pl/produkt/krem-konopny-z-cbd-do-rak-100ml-cosmiq/

Oto 5 najważniejszych powodów, dla których warto wypróbować nasze produkty konopne:

 1. ZMNIEJSZA STAN ZAPALNY
  Jedną z głównych zalet oleju konopnego jest jego zdolność łagodzenia i leczenia zmęczonej, zestresowanej skóry. Olej z konopi łagodzi stany zapalne i podrażnienia oraz dyskomfort związany z niektórymi chorobami skóry. Jest często polecany przez dermatologów jako alternatywne rozwiązanie w przypadku trądziku, łuszczycy, egzemy i atopowego zapalenia skóry, ponieważ wspomaga wzrost nowych zdrowych komórek skóry.
 2. GŁĘBOKO NAWILŻA
  Olej z nasion konopi jest zbawicielem suchej skóry! Odmładza i odżywia napiętą lub suchą skórę oraz zapobiega łuszczeniu się i swędzeniu. Stosowany na twarz, kontroluje produkcję sebum, aby nawilżyć bez zatykania porów. Odbudowuje barierę skórną i pomaga zachować wilgoć, dzięki czemu skóra wygląda zdrowo, jest nawilżona i elastyczna.
 3. ZAWIERA WŁAŚCIWOŚCI PRZECIWSTARZENIOWE
  Olej z konopi siewnych jest bogaty w przeciwutleniacze – takie jak witamina A, C, E i F oraz kwasy tłuszczowe – które wzmacniają zewnętrzną warstwę skóry, aby mogła zachować wodę. Dzięki temu skóra wygląda i czuje się jędrniejsza, a drobne linie i zmarszczki są mniej widoczne.
 4. ZAPOBIEGA USZKODZENIOM SPOWODOWANYM PRZEZ WOLNE RODNIKI
  Chroń swoją skórę i trzymaj z daleka szkodliwe toksyny. Olej z nasion konopi naprawia barierę skórną i chroni przed czynnikami środowiskowymi, które uszkadzają skórę i powodują przedwczesne starzenie się, takie jak światło słoneczne, promieniowanie, zanieczyszczenia, dym papierosowy oraz narażenie na ekstremalnie wysokie i niskie temperatury.
 5. ŁAGODZI STRES
  Uzyskaj spokój ducha i ciała. Olej z nasion konopi to całkowicie naturalna metoda zmniejszania niepokoju i stresu. Wyjątkowy zapach zapewnia natychmiastowy komfort i jest idealnym sposobem na zakończenie dnia! Nie martw się, stosowanie naszych produktów zawierających olej z nasion konopi nie przyniesie żadnych efektów psychoaktywnych!

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.